Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-524-13Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 4
Sipërfaqe m2 136
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Naim Frasheri

Ambient zyre me qira ne rrugen Naim Frasheri shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 136m2 eshte e organizuar ne 4 ambiente pune, 1 tualet, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi eshte Lindje-Jug-Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: klinika te ndryshme, zyra te ndryshme etj.
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore dhe te pajisur me ashensor.
Zona ka akses te menjehershem me rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, Bllokun e Ambasadave, zonen e 21 Dhjetorit etj.
Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 917-40L 850 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...


Zyre me qera prane Bulevardit Zogu i Pare, Tirane
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 124-13G 700 €

Zyre me qera prane Bulevardit Zogu i Pare, Tirane Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri.
Me Qira 619-13S 900 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane. 
Apartamenti poziciono
Me Qira 124-52X 700 €

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pall
Me Qira 1215-4b 700 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 723-58Z 700 €

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ...