Ambient zyre me qira prane zones se Laprakes ne Tirane

ID TRR-124-3X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 9
Sipërfaqe m2 40
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 9 (kati i fundit) te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 40 m2 dhe ka ne dispozicion nje veranda me siperfaqe 150 m2.
Organizohet ne nje ambient zyre, nje ambient open space, nje kuzhine te vecuar, nje tualet dhe nje verande.
Zyra eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne ambientin e vogel te zyres. 
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri me administrim dhe siguri. 
Zyra eshte e pershtatshme per zyre marketingu, zyre avokatie e shume biznese te tjera.
Gjithashtu mund te perdoret dhe si investim.
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe biznese te tjera prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Fushes se Aviacionit, ne zonen e Laprakes dhe ne autostraden Tirane-Durres.


Cmimi: 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira tek Kullat Binjake ,25 m2 , e pershtatshme per agjensi udhetimi ,zyre konsulence etj.
Me Qira 1020-14i 650 €

Zyre me qira tek Kullat Binjake ,25 m2 , e pershtatshme per agjensi udhetimi ,zyre konsulence etj. Ndodhet ne nje nga ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4&n
Me Qira 1117-2L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4–kateshe shume ...

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 419-71S 490 €

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfu
Me Qira 320-5H 500 €

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar. Ambienti ka ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te ...

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 124-26Z 500 €

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1122-31G 470 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge ...