Ambient zyre per qera prane Ish-Ekspozites ne Tirane

ID TRR-323-56R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 2
Sipërfaqe m2 64
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Njazi Demi

Ambient zyre me qera ne rrugen Njazi Demi prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Zyra ka nje siperfaqe te brendshme prej 64 m2 te organizuar ne 3 ambiente pune 1 tualet, 1 ballkon i mbyllur dhe 1 depo e vogel.
Ofrohet bosh dhe e sapo restauruar, e shtruar me parket dhe me punime cilesore.
Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme zyrash  si: zyra kontabiliteti, zyra projektimi, klinika, qender kursesh etj.
Zona eshte mjaft e kerkuar dhe lidhet shpejt me rruget dhe zonat e tjera kryesore te Tiranes ku mund te permendim: Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e kombit, zona e Bllokut, Vasil Shanto, zona e 21 Dhjetorit etj. 

Cmimi: 550 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Me Qira 1020-22V 650 €

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...


Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 1222-29Z 600 €

Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te ...

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen
Me Qira 414-65b 600 €

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me
Me Qira 219-38T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor te ...

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nente te nje pall
Me Qira 1219-16L 420 €

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me
Me Qira 1115-56K 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit ...

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-16V 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...