Ambient zyre me qira tek kompleksi Arlis ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-524-46Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 130
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis, Farmacia 10 ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 130m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, dy tualete dhe 2 ballkone.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te cilet jane ne proces per tu vendosur.
Orientimi eshte Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate dites.
Zyra ofrohet bosh dhe e shtruar me parket.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre arkitekure, klinika te ndryshme, zyre programimi etj.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore qe ofron adminstrim, ashensor, kamera sigurie dhe i pajisur me dy kate parkim nentoke.
Zona eshte e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ferit Xhajko,rruga Bardhyl, zona e Qendres etj.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Ish Fushes se Aviacionit, ne rrugen Androniqi Zengo Antoniu ne Tirane.

Ndodhet
Me Qira 419-73S 500 €

Zyre me qera prane Ish Fushes se Aviacionit, ne rrugen Androniqi Zengo Antoniu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 1213-6L 650 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te
Me Qira 814-5b 700 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 3-t
Me Qira 223-35R 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperf
Me Qira 1213-10 700 € €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperfaqe totale 132 ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 624-28Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati ...