Ambient zyre me qira tek Kompleksi Arlis ne Tirane

ID TRR-423-39Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 8
Sipërfaqe m2 116
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient zyre me qera tek Kompleksi Arlis, Farmacia 10, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 116m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, dy tualete, korridori lidhes dhe nje verande me siperfaqe totale 280m2
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ambienti ofrohet bosh per zyra.
Kondicioneret vendosen ne varesi te kerkesave te klienteve.
Zyra eshte mjaft e pershtatshme per destinacione te ndryshme biznesi si klinike estetike, zyre marketingu, zyre programimi etj.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Ferit Xhajko, rruga Bardhyl, rruga 5 Maji etj.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri &nbs
Me Qira 715-19m 700 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Ambienti nd
Me Qira 521-26V 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje ...

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rru
Me Qira 1019-52L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka ...

Ambient zyre me qira prane Tregut te Medresese ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne katin e dyte t
Me Qira 324-38X 500 €

Ambient zyre me qira prane Tregut te Medresese ne Tirane.  Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre ka
Me Qira 1217-29d 700 €

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kateshe. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe
Me Qira 518-44L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi Manastirit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5
Me Qira 1023-13X 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi Manastirit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Zyre me qira prane qendres ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Me Qira 1221-46N 550 €

Zyre me qira prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe ...