Apartament 3+1 per zyra me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-721-21F
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 141 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram curri

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Ka pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Siperfaqja prej 141 m2, perfshine ne 2 sallone, nje kuzhine te vecuar nga sallonet, 2 ambiente, 2 tualete, korridor dhe 3 ballkone.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar, me sallone te shtruara me parket dhe pjesa tjeter e me pllaka, secilat nga ambientet kane dalje ne ballkone te ndryshem, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe ballkon te mbyllur me dritare dhe ne korridor ndodhet nje depo e vogel.
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Neper hapesirat e ndryshme te hyrjes jane te instaluara 4 kondicionere per ngrohje dhe ftohje.
Orientimi nga veri-perendimi dhe jug-lindja lejon depertiming e drites natyrale brenda.
Pozicionohet prane rruges se Elbasanit dhe eshte afer me qendren.

Cmimi: 700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjete
Me Qira 216-17K 800 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 218-26L 800 €

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 1213-6L 650 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri ...

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati t
Me Qira 313-18 800 €

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 820-7D 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qera ne rrugen George Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 1119-15T 650 €

Zyre me qera ne rrugen George Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor Zyra ka nje ...

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.
Ambjentet ndodhe
Me Qira 513-30 600 € €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati
Me Qira 114-29b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze rruge ...