Apartament 2+1 per zyra me qera prane Ministrise se Integrimit ne Tirane (TRR-1113-38)

ID TRR-1113-38
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 125 m2
Shperndarja 0
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Paii i II

Apartament me qera per zyra ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 125 m2.

Pallati pozicionohet buze rruges kryesore, i pajisur me 2 ashensore, administrim dhe siguri te nevojshme.

Hapesira e apartamentit eshte e shperndare ne sallon te madh, i bashkengjitur me pjesen e kuzhines, 2 dhoma, 2 banjo, korridor dhe ballkon.

Ambjenti eshte bosh dhe ka funksionuar gjithnje per zyra.

Punimet e brendshme jane cilesore, me stuko veneciane, kondicioner, pajisje hidrosanitare, etj.

Zona perreth eshte mjaft e njohur dhe e preferuar ne Tirane, si per biznese ashtu edhe banim.

 

Cmimi: 500 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane, ne rrugen Nikolla Tupe.
Pozicionuar ne nje pallat
Me Qira 817-3a 600 €

Apartament per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane, ne rrugen Nikolla Tupe. Pozicionuar ne nje pallat te ri, ne katin e ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 10te te nje pal
Me Qira 718-66d 400 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1116-27K 600 €

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e IV-te te pall
Me Qira 1113-48 600 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e IV-te te pallatit, i pajisur me ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndert
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe prane ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Me Qira 1213-46b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi shume ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te b
Me Qira 1014-25j 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ne nje ...

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1117-24L 400 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze rruges ...