Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-624-43Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 11
Sipërfaqe m2 134
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kristo Luarasi

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 11 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 134m2 dhe sipefaqe te brendshme prej 113m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 3 ballkone, dy depo dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ofrohet pamje e lire e liqenit te Tiranes.
Zyra eshte e shtruar me parket dhe dritaret jane triplex duke mundesuar izolim akustik dhe termik mjaft te mire.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi: zyre arkitekture, zyre programimi, klinike etj.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar te pajisur me 3 ashensor dhe me 3 kate parkim nentoke.
Residenca eshte moderne e perbere nga 5 godina dhe ofron ambiente kreative dhe relaksuese.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me zonen e Kopshtit Zoologjik, kompleksin Dinamo, autostraden Tirane-Elbasan etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 1200 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Zyre me qira tek Tirana Garden Building ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pal
Me Qira 424-41X 1150 €

Zyre me qira tek Tirana Garden Building ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te sapo ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
S
Me Qira 421-3D 1100 €

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale ...

Zyre me qira tek rruga e Kosovareve ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne katin e dy te nje pallati
Me Qira 724-1X 1300 €

Zyre me qira tek rruga e Kosovareve ne Tirane.  Zyra pozicionohet ne katin e dy te nje pallati te ri te sapo ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...