Zyre per qira ne Rezidencen Lake View ne Tirane

ID TRR-424-38C
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 3
Sipërfaqe m2 134
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa rruga Kristo Luarasi

Zyre me qira ne rrugen Kristo Luarasi ne rezidencen Lake view ne Tirane .

Zyra pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor te sapo perfunduar.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 134m2 dhe eshte i ndare ne tre dhoma dhe dy tualete .

Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga sistemi chiller qe pozicionohet ne cdo ambient te zyres.

Zyra  mund te sherbeje per nje  shumellojshmeri biznesi si zyre marketingu, klinike dentare,  qender kursesh, zyra projektimi etj.

Orientimi i ambientit eshte kryesisht juglindor duke beret e mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te zyres gjate gjithe dites.

Zyra ndodhet ne nje zone te zhvilluar me akses te menjehershem ne rruge kryesore, te preferuar nga vendasit dhe te huajte.

Zona ka akses te menjehershem me autostraden Tirane- Elbasan, Liqenin e Tiranes ,zonen e Komunes Parisit  dhe Kopshtin Zoologjik.

Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.


  Cmimi: 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali 2, ne zonen e TVSH-se ne Tirane.
Eshte e pozicionuar
Me Qira 723-18Z 1600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali 2, ne zonen e TVSH-se ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 722-17Z 1400 €

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese mode
Me Qira 1020-12V 1600 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre b
Me Qira 221-20D 1600 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati t
Me Qira 324-4X 1400 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 616-6K 1400 €

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...