Ambient zyre per qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-322-12V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 134 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Ambient zyre per qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 134 m2 te organizuar ne 3 ambiente, dy tualete, aneks kuzhine, korridor dhe ballkon.

Ofrohet plotesisht e mobiluar dhe mjaft e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient.

Pozicionimi nga jugu ben te kete ndricim te bollshem natyral.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te kerkuar.

Ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne Sheshin Wilson, rrugen Vaso Pasha, rrugen Ibrahim Rugova dhe prane rruges Sami Frasheri.

Cmimi: 1400 Euro/ Muaj ( Tatim i perfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ndodhet ne n
Me Qira 721-3V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe ...

Vile me qera ne rrugen e Durresit, shume prane qendres se Tiranes.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi
Me Qira 1123-2A 1500 €

Vile me qera ne rrugen e Durresit, shume prane qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 160m2 te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Zyra ben pjese ne nje
Me Qira 621-2V 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane. Zyra ben pjese ne nje pallati te ri te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Zyra pozicionohet ne katin e pe
Me Qira 218-51d 1500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 121-21G 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne
Me Qira 215-88m 1300 €

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Ambjente per zyra ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 117-53d 1500 €

Ambjente per zyra ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me pamje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje nde
Me Qira 423-5G 1300 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje ndertese. Ofron nje ...