Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin gjergj Fishta ne Tirane (TRR-914-23j)

ID TRR-914-23j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1600 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.
Ndertesa ju siguron ashensore, siguri me kamera, system anti-zjarr, administrim, dy kate garazh nentoke, etj.
Ambjenti eshte ne katin e 8-te dhe te fundit, me siperfaqe 200m2.
Hapesirat jane te organizuar ne nje sallon te madh, pjesa e kuzhines, nje dhome serveri, 3 dhoma pune, 2 banjo dhe 2 ballkone.
Siperfaqet e dhomave jane te bollshme dhe mjaft mire te shperndara.
Punimet jane ne perfundim e siper, te cilat perfshijne: sistem qendror ngrohje-ftohje chiller, parket druri, dyer cilesore, dritare dopioxham, instalime te gatshme elektrike dhe interneti, hidrosanitare cilesore, etj.
Orientimi i dhomave eshte nga lindja dhe i sallonit nga kuzhina, me disa dritare te cilat e mbushin plot drite natyrale.
Ambjentet ofrojne pamje shume te bukur te zones perreth dhe bulevardit Gjergj Fishta.
Ne cmim ju perfshihet nje vend parkimi.
Pallati pozicionohet ne buze te rruges kryesore, e aksesueshme me autostraden dhe rruget e tjera kryesore te qytetit.


Cmimi: 1600 euro/muaj i padiskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te p
Me Qira 1014-54j 1500 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te pallatit, i pajisur ...

Zyre me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallat
Me Qira 419-31L 1500 €

Zyre me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, prane shkolles ...

Ambjent per biznes me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I dhe te II t
Me Qira 313-12 1500 €

Ambjent per biznes me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I dhe te II te nje pallati te ...

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me
Me Qira 418-22L 1500 €

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me hyrje te ...

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe bu
Me Qira 318-75L 1500 €

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe buze rruge ...

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat t
Me Qira 319-62L 1500 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri buze rruges ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qend
Me Qira 620-25D 1500 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Apartament per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhen ne katin e 3-te ne nje pallat e
Me Qira 315-30b 1500 €

Apartament per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhen ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues prane ...