Zyre me qera prane qendres se Tiranes (TRR-315-50b)

ID TRR-315-30b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 195 m2
Shperndarja 6
Tualete 6
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhen ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore.

Ambjenti ka siperfaqe prej 195 m2 te ndare ne 6 dhoma, 6 tualete, 3 ballkone dhe koridor.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me dritare dhe tualet.

Ballkonet kane pamje nga bulevardi kryesor dhe nga qendra e Tiranes te orientuar nga perendimi.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, klinike, laborator, hotel, studio etj.

Pozicionohet vetem disa metra larg qendres se Tiranes, Ministrise se Drejtesise dhe shume institucioneve te ndryshme shqiptare dhe te huaja.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e mbushur plot me zyra dhe dyqane te ndryshme.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 1500 Euro / muaj me taksa te perfshira

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1114-41b 1560 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre b
Me Qira 221-20D 1400 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare.
Me Qira 719-49T 1600 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare. Me nje siperfaqe ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese mode
Me Qira 1020-12V 1600 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ...

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre bizne
Me Qira 1217-68R 1450 €

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi ...