Ambjent per zyra me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-1014-19j)

ID TRR-1014-19j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1700 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga islam alla

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje nga lagjet me te preferuara ne Tirane.
Kati ka siperfaqe prej 120m2 te ndare ne 5 dhoma, kuzhine, korridore, depo dhe 2 banjo.
Me pare ka qene kopsht femijesh por mund te pershtatet per cfaredo lloj biznsi tjeter.
Ne te mund te vendosen zyrat e nje kompanie, organizate, apo per restorant, lokal, etj.
Ambjenti ka dy mundesi hyrje nga dy anet, ku dhe ju ofrohen mundesi parkimi.
Oborri i gjelberuar eshte rreth 270 m2, mjaft mire i shfrytezueshem per biznesin tuaj.
Zona eshte avantazh per kete prone, duke i dhene vlere biznesit apo aksesit me te gjitha rruget kryesore te Tiranes.
Eshte vetem 600 m larg Qendres se Tiranes, shume prane rruges se Kavajes, Bulevardit Gjergj Fishta, zones se Bllokut, Liqenit Artificial, etj.


Cmimi: 1700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare.
Me Qira 719-49T 1600 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare. Me nje siperfaqe ...

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ky ambient ndodhet ne nje nga zona
Me Qira 1021-8N 1800 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ky ambient ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1114-41b 1560 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese mode
Me Qira 1020-12V 1600 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Nde
Me Qira 914-23j 1600 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Ndertesa ju siguron ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri
Me Qira 219-21L 1800 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri te sapo perfunduar ...