Zyre me qera ne zonen e Porcelanit ne Tirane (TRR-718-41L)

ID TRR-718-41L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 196.9 m2
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kujtim Laro
Planimetria Shkarko

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 196.6 m2 dhe siperfaqe te brendshme 171.2 m2 te organizuar ne nje ambient open space, 1 dhome e vecuar, 2 tualete dhe koridor.

Pjesa ballore e zyres eshte orientuar nga rruga kryesore per te reklamuar sa me mire aktivitetin tuaj.

Ambienti eshte i pajisur me 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ka ndricim te pershtatshem per zyra gjithashtu dhe drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka nje organizim te mire te struktures se brendshme. Eshte e ndare me mur provizor qe mund te hiqet shume kollaj duke ofruar nje ambient open space.

Veranda ofron nje ambient kendshem te mbjelle me lule dhe peme te ndryshme ku mund te pushoni.

Vila ofron nje vend parkimi ne oborrin e brendshem.

Ka akses te lehte ne rrugen kryesore Xhanfize Keko dhe Unazen e Vogel te Tiranes.

Cmimi: 700 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 415-52m 800 €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 1215-26b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 1118-51d 650 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 218-26L 800 €

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me siperfaqe 130 m2, vila k
Me Qira 213-31 800 €

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, vila konsiston ne 5 dhoma ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te
Me Qira 518-63d 750 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 1219-52L 800 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofron kushte ...