Ambient zyre me qera ne Qender te Tiranes

ID TRR-219-21L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 165 m2
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave, prane Qendres se Tiranes

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri te sapo perfunduar buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 165 m2 te organizuar ne ambient open space se bashku me dy tualete.

Ne te eshte bere nje ndarje me xham e cila mund te hiqet lehtesisht.

Ka te instaluar sistemin qendror te kondicionim-aspirim.

Pjesa ballore eshte e rethuar me vetrate xhami duke ofruar nje pamje te kendshme te qytetit dhe mundesi shume te mira reklamimi per biznesin tuaj.

I gjithe ambienti eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: fondacione, kompani, klinike private, avokati, call center etj.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjioze.

Pallati eshte i ri, ofron kushte moderne, ashensor, kamera sigurie, recepsion etj.

Ka akses direkt ne rruget kryesore te Tiranes.

Ofrohet vend parkimi ne katet e nendheshme te pallatit me cmim ekstra.

Cmimi: 1800 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire nde
Me Qira 1750 € €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte ...

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...