Ambjent per zyre me qera prane Casa Italia ne Tirane, (TRR-215-5b)

ID TRR-215-5b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1.200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 472 m2
Shperndarja 5
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Casa Italia, Tirane

Ambjent per zyra me qera ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.

Ndodhen buze rruges kryesore ne dalje te Tiranes me akses ne autostraden Tirane-Durres dhe rrugen Kastriotet.

Zyrat ndodhen ne katin e 3-te dhe te 4-rt me siperfaqe totale prej 472 m2. 

Ne katin e trete jane 3 ambjete te ndryshme, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Ne katin e katert jane dy ambjete te ndryshme, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Por ju mund ti organizoni ato ne varesi te funksioneve tuaja.

Vila ka ndertim shume te mire dhe mundesi reklamimi nga rruga kryesore.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve qe ndodhen ne cdo dhome. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ambjetet jane shume te pershtatshme per zyra si: call center, fondacion, kompani, shoqate, zyra te ndryshme avokatie ose eksperti kontabel etj.

Ju mund te merrni me qera vetem katin e trete ose vetem katin e katert me cmim 600 Euro / muaj.

Zona eshte e qete dhe e sigurte. Kati i pare dhe i dyte i viles eshte dhene me qera per zyra.

Ne cmim perfshihen edhe 2 vende parkimi brenda viles.

Cmimi 1.200 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nj
Me Qira 414-28j 1300 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nje pallati te ri, i ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Eshte e mo
Me Qira 1118-13E 1300 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Eshte e mobiluar si Call ...

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin a katert te n
Me Qira 318-8R 1300 €

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin a katert te nje pallati te ri ne ...

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 619-23T 1250 €

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hy
Me Qira 917-37L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar afer ...