Ambient zyre me qira prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-124-3Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 56
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga At Shtjefën Gjeçovi

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe, ne rrugen At Shtjefën Gjeçovi ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 56m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet dhe nje ballkon.
Jepet me qira bosh per destinacione te ndryshme biznesi.
Zyra eshte e shtruar me parket dhe dritaret dopio xham.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar qe ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga e Dibres, Pazari i Ri, rruga Bardhyl etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 118-26L 400 €

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane me ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te
Me Qira 123-24R 600 €

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 814-4b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 816-10b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Zyre me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (kati i fundit
Me Qira 1223-6X 600 €

Zyre me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (kati i fundit) i nje pallati te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë
Me Qira 215-31m 450 €

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë e vendosur në ...