Apartament 1+1 me qira prane zones se ish Gardes ne Tirane

ID TRR-124-29Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Perlat Rexhepi tek zona e Bllokut ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 72m2 te organizuar ne sallon, ambient gatimi te vecuar, nje dhome gjumi qe ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi nga Veriperendimi mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar me nje stil bashkohore.
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Liqenit te Tiranes, sheshi Willson, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj.

Cmimi 800 euro/muaj


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira prane zones se 21shit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 522-31V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane zones se 21shit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament me qira tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallatet Agimi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozici
Me Qira 223-44Z 700 €

Apartament me qira tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallatet Agimi, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 714-18b 700 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 419-21T 850 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 916-40K 900 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga ...

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok.
Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat
Me Qira 314-36a 900 € €

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te ...