Apartament 1+1 me qera ne rrugen prane Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-1221-32N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420
Kati 2
Sipërfaqe m2 68
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallat te ri pa ashensor.
Me nje hapesire totale prej 68 m2 ofron nje dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Shtepia eshte e shtruar me parket cilesore dhe e mobiluar ne menyre bashkekohore.
Kuzhina eshte e kompletuar me te gjithe pajisjer e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja munesohen nga kondicioneret.
Pallati pozicionohet ne nje zone mjaft te preferuar.
Ketu mund te gjeni te gjitha sherbimet dhe facilitetet qe ju nevojiten per nje jetese sa me te mire.
I ndodhur ne nje nga pikat kyce te qytetit ofron akses ne rrugen e Myslym Shyrit dhe rrugen Nikolla Lena.


Cmimi 420 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 qe ofrohet per banim me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne
Me Qira 514-25b 450 €

Apartament 1+1 qe ofrohet per banim me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete ne ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe
Me Qira 415-7b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe prej 70 m2. Ndahet ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje p
Me Qira 117-6d 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 420-5D 500 €

Apartament 1+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pa
Me Qira 1014-70b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat t
Me Qira 1018-31L 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 714-37b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks ...

Apartament 1+1 me qera perballe Disko Calvin ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,
Me Qira 1013-2 300 €

Apartament 1+1 me qera perballe Disko Calvin ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e V-te, me ...