Apartament 1+1 me qira prane qendres Kristal ne Tirane

ID TRR-622-37G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 50.9 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Ruzvelt

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Ruzvelt prane qendres Kristal ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane Kodres se Diellit.
Ka nje siperfaqe prej 50.9 m2, te shperndare ne 1 sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje mobilim te ri dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga nje kondicioner i vendosur ne e sallon.
Zona eshte e qete dhe shume e aksesueshme si me kembe, ashtu edhe makine.
Pallati ka akses ne zonen e Selites, Kodres se Diellit, Kristalit dhe pozicionohet shume afer me Kopshtin Botanik dhe me Unazen e Madhe.

Cmimi 350 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-t
Me Qira 416-6K 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 922-40Z 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kompl
Me Qira 118-1d 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen prane rruges Pjeter Budi.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Me Qira 118-39d 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen prane rruges Pjeter Budi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 819-7L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet e katin e pare te nje palla
Me Qira 221-26V 490 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet e katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te
Me Qira 1013-34 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1018-10L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...