Apartament 1+1 me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-322-53N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 75 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qender

Apartament me qira tek Piazza  prane qendres ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues i pozicionuar afer rruges kryesore.
Kjo zone njihet si zona me e pelqyer per banim.
Siperfaqja 75 m2 eshte e ndare ne 1 dhome gjumi, 1 sallon sebashku me kuzhine, 1 korridor dhe 1 tualet.
Pozicionimi nga jug-perendimi ofron ndricim te bollshem.
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode.
Ka kondicionere te instaluar ne cdo hapesire per ngrohje dhe ftohje.

Ka akses ne rrugen Ded Gjo Luli dhe ne qender te Tiranes

Cmimi: 400 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 1215-45b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 413-26S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te ...


Apartament 1+1 me qira ne fillim te Rruges se Kavajes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 1122-35Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te Rruges se Kavajes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 922-32Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private ne rruge ...

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te r
Me Qira 1022-17G 500 €

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me ...

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shte
Me Qira 623-39Z 480 €

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qira tek Residenca e Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e
Me Qira 424-25Z 500 €

Apartament 1+1 me qira tek Residenca e Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane.

Banesa Pozicionohet ne katin e ka
Me Qira 324-61C 450 €

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane. Banesa Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...