Apartament 1+1 me qera ne Zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-119-17L)

ID TRR-119-17L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 67
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te vjeter shume prane Sheshit Wilson.

Ofron siperfaqe totale prej 67 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon te mbyllur me vetrata xhami.

Apartamenti mund te ofrohet i mobiluar ne varesi te kerkesave te klientit.

Ngrohja dhe ftohja kryehet nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale. 

Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ofron akses te lehte ne rrugen Abdyl Frasheri, Unazen e Vogel dhe Liqenin Artificial.

Cmimi: 300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera prane Spitalit Hygeja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri palla
Me Qira 913-6 200 €

Garsoniere me qera prane Spitalit Hygeja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 200 m larg ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 1215-52b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 117-8L 185 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje
Me Qira 218-36d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 1019-21L 310 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nj
Me Qira 1013-34 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati ...

Apartament  1+1 me qera ne Sheshin Willson ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 316-11K 320 €

Apartament  1+1 me qera ne Sheshin Willson ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 116-43L 350 €

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion ...