Apartament 1+1 per qira tek zona e Saukut te Vjeter ne Tirane

ID TRR-1023-32X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 72
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhembrahimet

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 72 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjtha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i pabanuar me pare , eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i mobiluar. 
Dhoma e gjumi mobilohet sipas deshires se klientit. 
Orientohet nga lindja duke bere te mundur te kete drite dhe ngrohtesi gjate gjithe dites. 
Prane pallatit ka dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te qete, te preferuar ng ate huajte dhe nga vendasit.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut te Ri, ne zonen e Sanatoriumit, ne rrugen e Elbasanit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 400 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 4 Deshmoret, prane zones se Selvise ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 823-21Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 4 Deshmoret, prane zones se Selvise ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 ...

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.

Kjo prone ju ofron nj
Me Qira 1013-10 500 €

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Kjo prone ju ofron nje mobilim teper ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat t
Me Qira 1018-31L 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 1217-55L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 815-4b 350 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 616-21b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Xheko ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-41S 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 414-14b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...