Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-619-24S)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-619-24S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 330 Euro
Sipërfaqe m2 45 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi, ne rrugen Mic Sokoli ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar.

Ka nje siperfaqe prej 45 m2 e organizuar ne nje sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje korridor dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Dyert dhe dritaret dopio xham jane shume te mira ndersa i gjithe ambienti eshte i shtruar me parket.

Dy kondicioner per ngohje dhe ftohje jane te vendosur ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit.

Vila eshte e veshur e gjitha me sistem kapot per ngohtesi ne dimer dhe freski ne vere.

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e 21 Dhjetorit dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet. 

Ne cmim perfshihet administrim, internet dhe nje vend parkimi.

 

Cmimi: 330 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 317-16L 390 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qera prane parkut Rinia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te te nje pallati ekzi
Me Qira 1116-63L 350 €

Apartament 1+1 me qera prane parkut Rinia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1+1 me qira prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1119-63L 400 €

Apartament 1+1 me qira prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 818-39E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t te nje ...

Apartament 1+1 me qera prane spitalit gjerman ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 319-39T 350 €

Apartament 1+1 me qera prane spitalit gjerman ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 613-41S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje nga zonat ...

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e tret
Me Qira 215-55a 400 € €

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 916-30K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...