Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane

ID TRR-619-24S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 330
Kati 1
Sipërfaqe m2 45
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi, ne rrugen Mic Sokoli ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar.

Ka nje siperfaqe prej 45 m2 e organizuar ne nje sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje korridor dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Dyert dhe dritaret dopio xham jane shume te mira ndersa i gjithe ambienti eshte i shtruar me parket.

Dy kondicioner per ngohje dhe ftohje jane te vendosur ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit.

Vila eshte e veshur e gjitha me sistem kapot per ngohtesi ne dimer dhe freski ne vere.

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e 21 Dhjetorit dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet. 

Ne cmim perfshihet administrim, internet dhe nje vend parkimi.

 

Cmimi: 330 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 116-14b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane.
E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, ne
Me Qira 315-8m 300 €

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te ...

Apartament 1+1 me qira prane rruges Jordan Misja ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 1120-17V 300 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges Jordan Misja ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje kompleks te r
Me Qira 816-18 250 €

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje kompleks te ri pallatesh, buze ...

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te
Me Qira 619-48T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ...

Apartament  1+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te
Me Qira 1020-21D 250 €

Apartament  1+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pal
Me Qira 1017-3L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne
Me Qira 514-25b 400 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri ...