Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-52S)

ID TRR-419-52S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 270 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Dhoma 1
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 2 tualete dhe verande. Apartamenti eshte i shtruar me pllaka ndersa tavani eshte i punuar me gips dhe ndricimi eshte led.

Ne kuzhine ka te instaluar dhe sistemin e aspirimit.

Apartamenti ka 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte shume prane qendres dhe shum e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne rrugen e Kavajes, rrugen Islam Alla, zonen e 21 Dhjetorit etj.

 

Cmimi 270 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje palla
Me Qira 818-14d 240 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje p
Me Qira 513-35 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 618-9T 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri pra
Me Qira 515-3b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 715-40b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 517-30L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare sip
Me Qira 1214-32a 400 € €

Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare siper dyqaneve ne nje ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pall
Me Qira 317-15L 390 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...