Apartament 1+1 me qira prane Medresese se Tiranes

ID TRR-222-18N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje vend te qete dhe shume te aksesueshem.
Banesa ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te sapo ndertuar.
Ka nje siperfaqje totale prej 60 m2 te organizuar ne sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, korridor, banjo dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil modern.
Shtruar me parket cilsore dhe paisje te markave te miranjohura elektoshtepiake dhe hidrosanitare.
Cdo ambient ka kondicionere te instaluar per ngrohje dhe ftohje.
Orientohet nga veri-perendimi me nje pamje te bukur te maleve.
Pallati siguron ashensor, administrim dhe qetesine e nevojshme per te jetuar.
Eshte prane rruges se Dibres dhe ka akses ne rrugen 4 Deshmoret.
Hyrja posedon edhe nje post parkim te perfshire ne cmim.


Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 418-46d 550 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Viktor Eftemiu, shume prane zones se Komunes se Parisit dhe Vasil S
Me Qira 723-25Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Viktor Eftemiu, shume prane zones se Komunes se Parisit dhe Vasil Shantos, ne ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 1220-26D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje ...

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane.
Ban
Me Qira 1122-8Z 450 €

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzis
Me Qira 1119-30T 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 1119-3L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 1217-55L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...