Apartament 1+1 me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-823-11R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 390
Kati 6
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Isa Boletini

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 62m2  te organizuar ne sallon se bashku kuzhinen, 1 dhome gjumi e cila
ka akses ne ballkon dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte i orientuar nga Lindja duke bere qe te kete ndricim te bollshem natyral gjate dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Shtepia ofrohet me qira e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Zona eshte shume e preferuar, prane qendres se Tiranes dhe prane te gjitha sherbimeve te domosdoshme ne perditshmeri.
Lehtesisht e aksesueshme me akset kryesore rrugore si rruga Ferit Xhajko,
Bulevardi i Ri, rruga e Dibres, sheshi Skenderbej etj.

Cmimi: 40.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 617-52L 350 €

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10te te nje pallat
Me Qira 1022-8Z 530 €

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri te ne rruge ...

Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik , ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pall
Me Qira 822-1Z 350 €

Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera fillim te rruges Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira TRr-314-44j 300 €

Apartament 1+1 me qera fillim te rruges Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne te nje vile, me ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 523-13X 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri. Ndodhet ne katin e 2 banim,me orientim ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete
Me Qira 713-25 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te vjeter te ...

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Grigor Heba, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati t
Me Qira 822-21G 370 €

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Grigor Heba, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 114-56b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...