Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRR-123-61Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 61.1m2  dhe siperfaqe te brendshme 52.3m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi i cili ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila gjithashtu ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar.
Banesa eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim, dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me Kopshtin Botanik, Kristal Center, Kopshtin Zologjik etj.
Cmimi: 450 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane
Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 1116-56d 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 916-5K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament me qira ne rrugen rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 &nbsp
Me Qira 822-16Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3  te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Muhamet Gjollesha, prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.
Banesa
Me Qira 223-47Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Muhamet Gjollesha, prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 919-20L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me kushte ...

Apartament  me qira  mbrapa Gjimnazit Partizani  ne Tirane 
Shtepia ndodhet ne
Me Qira 1020-37i 400 €

Apartament  me qira  mbrapa Gjimnazit Partizani  ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Pozicionohet
Me Qira 618-4a 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt te ...

Apartament 1+1 me qira në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, Tiranë.
Apartame
Me Qira 421-41V 350 €

Apartament 1+1 me qira në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, Tiranë. Apartamenti ndodhet në ...