Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane

ID TRR-424-25Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 58
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Residenca Kodra e Diellit 2

Apartament 1+1 me qira tek Residenca e Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 58m2 dhe siperfaqe te brendshme 49m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Eshte nje pjese e nje pallati me ashensor, pjese e nje Residence qe ofron siguri dhe adminstrim.
Zona lidhet shpejt me rruget kryesore si: Residenca Kodra e Diellit 1, zona e Selites, autostrada Tirane-Elbasan.

Ofrohet mundesi parkimi me kosto ekstra.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te saponde
Me Qira 222-44N 390 €

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te sapondertuar me nje cilesi ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane.
Shtep
Me Qira 1123-41Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1018-10L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres.
Shtepia pozicionohet ne katin
Me Qira 823-11R 390 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres. Shtepia pozicionohet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te
Me Qira 422-3S 550 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi
Me Qira 818-9L 480 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8  te nje pal
Me Qira 324-26C 550 €

Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8  te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 620-10S 400 €

Apartament 1+1 me qira prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...