Apartament 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-723-51A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 50m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Lleshi, Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter por te mirembajtur.

Ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkohor dhe eshte i rinovuar se fundmi.
Orientohet nga jug-lindja, gje qe e ben te kete drite natyrale gjate gjithe dites.
Eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe ka 2 kondicioner te instaluar ne sallon dhe ne dhomen e gjumit qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e gjithe shtepise.

Zona eshte e zhvilluar, lidhet direkt me Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Zhan D’Ark dhe qendren e Tiranes.

 

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 421-11V 420 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nj
Me Qira 922-1Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne ne rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia pozi
Me Qira 623-42Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne ne rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri me
Me Qira 1022-14Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor tek ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri p
Me Qira 1119-14L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te saponde
Me Qira 222-44N 390 €

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te sapondertuar me nje cilesi ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane.

Pozicionohet ne katin &
Me Qira 615-55m 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e tete te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te r
Me Qira 1017-26L 370 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...