Apartament 1+1 per qira prane Ring Center ne Tirane

ID TRR-322-51V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 78 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ring Center

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon dhe verande te madhe.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient.

Pozicionimi nga perendimi ofron nje pamje te lire te Tiranes.

Pallati ofon administrim dhe siguri me roje 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Dritan Hoxha, rrugen Muhamet Gjollesha dhe rrethrrotullimin e Zogut te Zi.

Mundesi parkimi ne katet nentoke me cmimi ekstra.

Cmimi: 450 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat t
Me Qira 215-10b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ...

Apartament 1+1 me qira ne fund te rruges Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane.
Esht
Me Qira 923-35Z 380 €

Apartament 1+1 me qira ne fund te rruges Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10te te nje pallat
Me Qira 1022-8Z 530 €

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri te ne rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Ruzvelt prane qendres Kristal ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 622-37G 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Ruzvelt prane qendres Kristal ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1
Me Qira 922-29Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje vile 4 ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Banesa
Me Qira 224-41Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pall
Me Qira 1022-13G 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

 

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Marga 2, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 623-29Z 350 €

  Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Marga 2, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te ...