Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane

ID TRR-123-27R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 54
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i Pare

Apartament 1+1 prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka siperfaqe prej 54 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen , 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme me nje mobilim bashkekohor. 
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit, hapesirat e brendshme jane te organizuara me se miri dhe jane te bollshme dhe te ndricuara me drite natyrale gjate dites.
Paisjet elektroshtepiake jane te nje cilesie te larte dhe eficente.
Pallati ofron qetesi, siguri, administrim shume te mire dhe ka sistem termoizolues kapote dhe sistem akustikizolues.
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar shume afer qendres se Tiranes  e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe ka akses te lehte me Sheshin Skenderbej, Stacionin e Trenit, Bulevardin e Ri, Unazen etj.

Cmimi: 500 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane spitalit Gjerman ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 424-30Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane spitalit Gjerman ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 1220-26D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje ...

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Siri 2, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne
Me Qira 1023-25Z 450 €

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Siri 2, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ne katin e 7 dhe ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pa
Me Qira 317-15L 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 518-22d 450 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nj
Me Qira 922-1Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zone e Pazarit te Ri ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 724-8Z 550 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zone e Pazarit te Ri ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 913-21E 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...