Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit, ne Tirane

ID TRR-1222-36Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Apartament me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te nje godine te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 65m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku, kuzhine e vecuar e cila eshte e pajisur me dritare, nje dhome gjumi, nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit eshte e mundesuar nga kondicioner i pozicionuar ne sallon dhe ne dhome gjumi.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe i pabanuar me pare.
Apartamenti eshte pjese e nje godine qe ofron: adminstrim, ashensor, dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me rrugen ish Tregun Elektrik, rrugen e Elbasanit, zonen e Liqenit, qendren e Tiranes, etj.


Cmimi 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Me Qira 1122-50Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Foleja e Gjelber ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-t
Me Qira 121-11V 400 €

Apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Foleja e Gjelber ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 1215-52b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Me Qira 223-49G 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. 
Apartamenti ka nje siperfaqe prej
Me Qira 520-14D 600 €

Apartament 1+1 me qera zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 416-25K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane.
Banesa poziciono
Me Qira 524-33Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3 te ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me Qira 324-54Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne ...