Apartament 1+1 me qira tek ish Ekspozita ne Tirane

ID TRR-422-3S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 12
Sipërfaqe m2 76 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Ekspozita

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri.
Siperfaqja e apartamentit eshte 76m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, korridor, dhome gjumi, tualet, ballkon.
Apartamenti ofrohet I mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.
Kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme.
Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicionere te montuar ne dhomen e gjumit dhe kuzhine.
Ka orientim jug-lindor.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Myslym Shyri etj.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi: 550 Euro / muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 1220-26D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje ...


Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Liqenit Artificial, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 124-4Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Liqenit Artificial, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament 1+1 me qera zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. 
Apartamenti ka nje siperfaqe prej
Me Qira 520-14D 600 €

Apartament 1+1 me qera zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Banesa
Me Qira 224-41Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 1217-55L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 119 m2
Me Qira 214-3 650 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati te ri m
Me Qira 1122-64V 450 €

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati te ri me 2 ashensore, ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te
Me Qira 1022-16G 600 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ...