Apartament 1+1 per qira ne zonen e Ish Stacionit te Trenit ne Tirane

ID TRR-1121-32V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. 

Ka nje siperfaqe prej 62 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar me kushte komode per nje jetese te rehatshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner i instaluar ne sallon.

Ambientet jane te bollshem dhe te mbushura me drite natyrale.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te populluar.

Ka akses direkt ne BUlevardin Zogu I, rrugen Asim Vokshi, rrugen Haxhi Hysen Dalliu dhe Bulevardi i Ri.

Cmimi: 700 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 920-30a 800 €

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 223-10Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 7-te te &
Me Qira 1016-8L 600 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 7-te te  nje pallati te ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te
Me Qira 316-46b 800 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Lake View ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2
Me Qira 724-11Z 800 €

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Lake View ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte  te nje p
Me Qira 822-40G 600 €

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte  te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, prane Hotel Radisson ne Tirane.
Eshte e pozicio
Me Qira 724-29Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, prane Hotel Radisson ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1118-44L 600 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze ...