Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Turdiu ne Tirane

ID TRR-223-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 4
Sipërfaqe m2 73
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Benjamin Kruta

Apartament me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek ish Fusha Aviacionit, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 73m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe ne menyre bashkohore.
Orientimi i apartamentit eshte Jug, duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri, te mireadminstruar dhe te pajisur me ashensor.
Pallati eshte pjese e nje Kompleksi te gjelberuar i perbere nga 7 godina prane rruges kryesore.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha Aviacionit, zonen e Ish Parkut.

Cmimi 400 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje vend t
Me Qira 222-18N 500 €

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje vend te qete dhe shume te ...

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e
Me Qira 1014-48b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Kolombo prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 1122-32R 260 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Kolombo prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera prane Brrylit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa
Me Qira 319-44T 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Brrylit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ...

Apartament me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 716-20b 280 €

Apartament me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane ish Stacionit ...

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.

Pozicionohet ne nje pallat eksistu
Me Qira 715-15m 350 €

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat eksistues . Apartamenti ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pall
Me Qira 1022-13G 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane spitalit gjerman ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 319-39T 350 €

Apartament 1+1 me qera prane spitalit gjerman ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...