Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

ID TRS-224-35G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 169.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 64.2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Shijaku

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te perfunduar ne vitin 2023 me fasade te ventiluar me 2 ashensor. 
Siperfaqe totale 64.2m2 dhe siperfaqe e brendshme 56.4m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 ballkon .
Ofrohet I pamobiluar por me punime teper cilesore si parket, punime gipsi, dritare dopio xham.
Apartamenti orientohet nga jug-lindja duke bere qe te kete drite natyrale gjate dites.
Akses mjaft I lehte me rrugen Reshit Petrela, Bulevardin Zogu I Pare, rrugen e Dibres dhe me Qendren e Tiranes.

Cmimi: 169.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kajo Karafili, ne qender ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Në Shitje 1123-33Z 168.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kajo Karafili, ne qender ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje ...

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.
Kjo prone nje siperfaqe tota
Në Shitje 913-2 170.500 €

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Kjo prone nje siperfaqe totale rreth 155 m2, ne ...