Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-623-14R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 79.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 61.7
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eshref Frasheri, Don Bosko
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 61.7 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 56 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Banesa ofrohet e pamobiluar, e pajisur me kuzhine, ne gjendje shume te mire dhe me planimetri te rregullt.
Ka punime cilesore  te instalimeve elektrike dhe hidraulike.
Orientimi i apartamentit eshte ne perendim duke mundesuar ndricim natyral deri ne mbremje.
Pallati ofron administrim, siguri, qetesi dhe termoizolim me sistem kapote.
Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me zonen e Zogut te Zi, 21 Dhjetori, Rruga e Durresit, Unaza, Ish-Stacioni i Trenit, Autostrada Tirane-Durres etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 79.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne e
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise ne Tirane.
Banesa es
Në Shitje 1123-6Z 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. 
Shtepia ndodhet ne katin e 9&nbs
Në Shitje 321-5D 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.  Shtepia ndodhet ne katin e 9 te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate banim te n
Në Shitje 122-49S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Në Shitje 318-33d 82.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja.
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 523-11X 90.440 €

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja. Pozicionohet ne katin e peste, te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e pare b
Në Shitje 1021-26N 86.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut.
P
Në Shitje 923-20R 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut. Pozicionohet ne ...