Apartament 1+1 ne shitje tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRS-423-36Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 65.38
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dafinave

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dafinave, prane shkolles Dhora Leka, ne zonen  e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne ndertim.
Ka nje siperfaqe totale prej 65.38m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 56.58m2  te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila gjithashtu ka akses ne ballkon, nje tualet dhe koridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia eshte pjese e nje godine 9 kateshe ne ndertim, me izolim termik dhe akustik, qe pritet te perfundoje brenda Marsit 2024.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Dritan Hoxha, zona 21 Dhjetorit, dhe me zonen e Astirit.
Ne katet e nendhenshme mundesohet dhe parkim me kosto ekstra.

Cmimi 1150 euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate banim te n
Në Shitje 122-49S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne Kompleksin Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Në Shitje 821-13V 73.320 €

Apartament per shitje ne Kompleksin Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati q
Në Shitje 923-43G 89.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati qe eshte ne ...

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, n
Në Shitje 823-55Z 82.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte ba
Në Shitje 1221-8N 76.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati ...

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Eshte e pozicion
Në Shitje 324-21Z 85.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje palla
Në Shitje 717-6L 72.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje
Në Shitje 913-11 79.200 €

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te ...