Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane

ID TRS-1021-26N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 86.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 64
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri prane rruges Muhamet Gjollesha.
Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim te mire.
Organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje ballkon, e gjitha e perfshire ne nje siperfaqe prej 64 m2.
Apartamenti ofrohet i arreduar me nje stil modern, salloni eshte i shtruar me pllaka dhe ndan nje hapesire me kuzhinen e cila eshte e kompletuar me cdo pajisje elektroshtepiake te nevojshme, dhoma e gjumit eshte e mobiluar thjeshte dhe eshte e shtruar me parket, banjoja ka dush te mbyllur dhe ballkoni aksesohet nga salloni dhe nga dhoma e gjumit.
Hyrja pozicionohet nga jugu dhe ka ndricim te bollshem gjate gjithe dites.
Ambienti shtepiak ngrohet dhe ftohet nepermjet kondicionereve te instaluar ne cdo dhome.
Ka dalje ne rrugen Muhamet Gjollesha dhe rruga Kongresi i Lushnjes.
Prona eshte ne process hipotekimi.

Cmimi: 86.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane.
Pallati po ndertohet me cilesi te
Në Shitje 1121-23N 73.700 €

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Pallati po ndertohet me cilesi te larte dhe pritet te ...

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane.
Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po
Në Shitje 1121-26N 98.000 €

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane. Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po ndertohet me shume ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja prane xhamise ne Tirane.
Apartamenti poziciono
Në Shitje 522-40S 80.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja prane xhamise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete  te n
Në Shitje 422-10S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete  te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne e 7t
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit te ...

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e 7-te te nje palla
Në Shitje 315-26m 80.000 €

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e d
Në Shitje 1120-36D 91.150 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë.
Hyrja
Në Shitje 521-4D 80.000 €

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë. Hyrja ndodhet në ...