Apartament 1+1 ne shitje prane Kompleksit Tower Bridge ne Tirane

ID TRS-324-21Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 85.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 52
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 52m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi eshte nga Lindja duke mundesuar ndricim natyral.
Tualeti dhe kuzhina eshte e pajisur me dritare.
Banesa eshte e sapoinvestuar duke filluar me elektriket, tualeti, dyshemeja, dyert.
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore, ndertuar me tulla silikat.
Zona ka akses te shpejt me zonen e Oxhakut, rrugen Niko Avrami, zonen e Kinostudios etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mundesi parkimi rreth pallatit.

Cmimi 85.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, n
Në Shitje 823-55Z 82.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, ne Tirane. Shtepia ...

Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e trete te nje
Në Shitje 822-12Z 98.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 per shitje  ne rrugen Teodor Keko ne Tirane .

Shtepia pozicionohet ne katin e
Në Shitje 424-8C 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje  ne rrugen Teodor Keko ne Tirane . Shtepia pozicionohet ne katin e nente te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate banim te n
Në Shitje 122-49S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Banesa
Në Shitje 723-3Z 83.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 1023-28Z 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-62Z 96.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje Trs-1218-12d 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ...