Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Spitalit Rajonal ne Durres (DRS-918-1E)

ID DRS-918-1E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 30.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 83 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Rruga Aleksander Goga, Durres

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres.

Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri banimi.

Ka nje siperfaqe totale prej 83 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 75.4 m2. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon.

Pallati ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje nga lagjet me te vjetra te qytetit.

Prona ka akses te lehte ne te gjitha rruget kryesore te qytetit te Durresit, ne rruget qe te cojne ne bregdet dhe ne Autostraden Tirane-Durres.

Kompleksi eshte ne ndertim, pra edhe ne proces hipotekimi. 

 

Cmimi: 30.000 Euro 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Në Shitje DRS-1216-45d 38.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5-katesh. Ka ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres.
Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 6
Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ndodhet ...

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertua
Në Shitje DRS-814-2b 38.000 €

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2005 pa ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit.
Ndodhet ne katin e 7-te te
Në Shitje DRS-519-1S 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit.
Hyrja ndodhet ne katin e peste t
Në Shitje DRS-521-17A 32.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit. Hyrja ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...