Apartament 1+1 per shitje ne Shkozet, Durres (DRS-718-2E)

ID DRS-718-2E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 32.300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 64.6 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres.

Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ka pamje nga deti dhe nga porti i Durresit. 

Ofrohet i pamobiluar.

Vendndodhja e apartamentit ka akses te shpejte ne rruga Unazes, rruga Doganes, rruga Pavaresia dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 500 Euro/m2 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres.
Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompl
Në Shitje DRS-918-1E 30.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres. Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Skenderbeu ne Golem.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje DRS-419-25T 30.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Skenderbeu ne Golem. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Në Shitje DRS-1216-45d 38.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5-katesh. Ka ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit.
Ndodhet ne katin e 7-te te
Në Shitje DRS-519-1S 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertua
Në Shitje DRS-814-2b 38.000 €

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2005 pa ...