Apartament 1+1 per shitje tek Shkembi i Kavajes ne Durres

ID DRS-622-1V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 35.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 52 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Shkembi i Kavajes, Durres

Apartament 1+1 per shitje prane plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres.

Ndodhet ne katin e 2 te nje palati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 52 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner i instaluar ne sallon.

Zona eshte mjaft e pelqyer dhe banesa mund te shfrytezohet per investim gjate sezonit te veres.

Ka akses direkt ne rrugen e Plazhit dhe pak minuta larg qytetit te Durresit.

Apartamenti i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 35.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Në Shitje DRS-1216-45d 38.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Dy apartamente per shitje ne zonen e Golemit, te kompleksi Adriatik ne Durres

Me nje siperfaqe 75
Në Shitje DRS-517-1a 44.980 €

Dy apartamente per shitje ne zonen e Golemit, te kompleksi Adriatik ne Durres Me nje siperfaqe 75,88 m2 secila ...

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.
Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndert
Në Shitje DRS-814-2b 38.000 €

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes. Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2005 ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres.

Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej
Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres.

Ndodhet ne katin e VI-te te nje kom
Në Shitje DRS-918-1E 30.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres. Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit.
Hyrja ndodhet ne katin e peste t
Në Shitje DRS-521-17A 33.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit. Hyrja ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...