Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Durresit

ID DRS-521-17A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 33.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 51.8 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Rruga Iliria
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit.
Hyrja ndodhet ne katin e peste te nje pallati shtate katesh.
Siperfaqja totale e baneses eshte 51.8 m2, me siperfaqe te brendshme prej 45.35 m2, e organizuar ne dhome, kuzhine, banjo me dritare, korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar, me kuzhine te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Pallati ofron administrim dhe eshte i pajisur me ashensor.
Ka nje largesi prej 70 m nga deti dhe lidhet direkt me rrugen Pavaresia dhe rrugen e Palmave.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 33.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres.

Ndodhet ne katin e VI-te te nje kom
Në Shitje DRS-918-1E 30.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres. Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.
Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndert
Në Shitje DRS-814-2b 38.000 €

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes. Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2005 ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres.

Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej
Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ...

Apartament 1+1 per shitje prane plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres.

Ndodhet ne katin e 2 te n
Në Shitje DRS-622-1V 35.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres. Ndodhet ne katin e 2 te nje palati te ...

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Në Shitje DRS-1216-45d 38.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Dy apartamente per shitje ne zonen e Golemit, te kompleksi Adriatik ne Durres

Me nje siperfaqe 75
Në Shitje DRS-517-1a 44.980 €

Dy apartamente per shitje ne zonen e Golemit, te kompleksi Adriatik ne Durres Me nje siperfaqe 75,88 m2 secila ...