Apartmente 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1123-44X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 330
Kati 3
Sipërfaqe m2 50
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pandeli Vangjeli

3 apartamente 1+1 per qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.
Apartamentet pozicionohen ne katine dyte dhe te trete te nje ndertese private 5 kateshe.
Ofrojne nje siperfaqe prej 50 m2 dhe organizohen ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dhe nje tualet. 
Apartamentet jane te shtruara me parket dhe ofrohen totalisht te mobiluara. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Apartamentet jane te orientuara nga jugu duke mundesuar drite natyrale gjate gjithe dites. 
Ne cmimin e qirase jane te perfshira elektriciteti, uji dhe interneti. 
Banesa ofron nje post parkimi me vleren 50 euro ne muaj.
Residenca ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne rrugen e Elbasanit dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 330 euro/month

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, Tiranë.
Apartame
Me Qira 421-41V 350 €

Apartament 1+1 me qira në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, Tiranë. Apartamenti ndodhet në ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ek
Me Qira 222-34V 350 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Me Qira 514-2b 270 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje komplek
Me Qira 216-8b 290 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje kompleks pallatesh te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 817-28K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter dhe te ...

Garsoniere me qira ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Me Qira 121-1D 250 €

Garsoniere me qira ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ri pa ...

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 423-43Z 300 €

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 1220-26D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje ...