Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane

ID TRS-821-13V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 73.320
Kati 2
Sipërfaqe m2 56.4
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament per shitje ne Kompleksin Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne nje prej komplekseve me te pelqyera per banim ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 56.4 m2 dhe te brendshme prej 51.3 m2 e cila perfshin nje sallon, aneks kuzhine, korridor, dhome gjumi dhe banjo.
Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil komode dhe e shtruar e gjitha me pllaka, dhoma e gjumit eshte i mobiluar kendshem nga ku ka nje dalje ne ballkon i cili eshte i mbyllur dhe perdoret si kuzhine se bashku me nje tavoline ngrenie.
Kondicioneri mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit shtepiak.
Orientohet nga lidja duke mundesuar ndricim te bollshem me drite natyrale.
Ka mundesi parkimi ne katet e nendheshme te nderteses e cila ofron edhe administrim po ashtu.
Eshte mundesia per te blere 2 apartament 1+1 qe ndodhen ne te njejtin kat dhe qe mund te bashkohen per te formuar nje apartament 3+1.
Ndodhet afer me Bulevardin e Ri te Tiranes dhe shkollen Harry Fultz.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1300 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1118-30L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 521-25V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 1019-51S 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nj
Në Shitje 515-13b 63.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e s
Në Shitje 918-42S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. 
Shtepia ndodhet ne katin e 9&nbs
Në Shitje 321-5D 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.  Shtepia ndodhet ne katin e 9 te nje ...

Apartament per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te parafu
Në Shitje 816-39b 70.000 €

Apartament per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te parafundit ne nje pallat ...

Apartamente per shitje  prane unazes se Tiranes
Ofrohen apartamente 1+1,  per shitje nje
Në Shitje 520-4A 67.980 €

Apartamente per shitje  prane unazes se Tiranes Ofrohen apartamente 1+1,  per shitje nje nje kompleks ...