Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane

ID TRS-123-42Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 79.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 62.85
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Filip Jano

Apartament ne shitje ne rrugen Filip Jano, pjese e Residences Avid, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e pare banim dhe te dytin teknik te nje pallati te ri ne ndertim drejt perfundimit.
Banesa ka nje te siperfaqe totale 62.85m2 dhe siperfaqe te brendshme 56.20m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim, duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Shtepia eshte pjese e nje residence te re, e perbere nga 3 godina, me 7 kate ndertim dhe 2 kate parkim nentoke, te veshura me sistem kapot dhe termoizolim akustik.
Residenca pritet te banohet brenda muajit Qershor 2023.
Apartamenti eshte mundesi shume e mire si per investim ashtu dhe per banim.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me zonen e Bulevardit te Ri, zonen e ish Stacionit te Trenit, rrugen Jordan Misja, zonen e Don Boskos etj.

Cmimi: 79.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m
Në Shitje 123-4V 85.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m2. Ndodhet ne katin ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje Trs-1218-12d 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te n
Në Shitje 1120-16V 66.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Pozicionohet n
Në Shitje 1222-22V 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te ...

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha.

Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 517-17K 87.000 €

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e g
Në Shitje 518-21E 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, pallat i ...

Apartament 1+1 per shitje  afer rruges Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5
Në Shitje 1116-34d 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje  afer rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Në Shitje 520-24S 70.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Shtepia ka ...