Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRS-620-28D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 152.875
Kati 2
Sipërfaqe m2 82.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 1+1 per shitje tek Tirana Garden Building.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 82.5 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 67.8 m2.
Shtepia ndodhet ne nje nga pallatet me prestigjoze qe po ndertohen ne Tirane dhe eshte nje prone mjaft e pershtatshme per investim.
Organizohet ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti orientohet nga perendimi dhe ofron pamje nga brenda kompleksit.
I perfshire ne cmim edhe nje vend parkimi ne katin -2 te pallatit.

 

Cmimi 152.875 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzi
Në Shitje 915-38b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, buze rruge ...

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Në Shitje 1014-74b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi
Në Shitje 620-14a 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi. Pallat me cilesi ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e VII-te te nje pall
Në Shitje 1018-48E 154.000 €

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka nje ...